Říjen 2008

Pohádka o Markétce a jejím novém tričku

29. října 2008 v 10:42 | Marrky |  Denní záznamy
i010-1.jpg picture by marrkyperla

V pondělí jsme jeli do Českých Budějovic.:-T Byla jsem celkem dost otrávená, ale pak jsem na náměstí objevila jeden nenápadný obchůdek.8-O) A tam jsem našla tohle tričko. Nejdřív jsem si ho nevšimla, spokojeně jsem si vybírala placky, a pak najednou vešly dvě asi dvanáctileté holky a začaly se prohrabávat hromádkou černých triček. A pak jsem ho uviděla.:-] Nejdřív jsem si myslela, že ho chtějí pro sebe a byla jsem odhodlaná se o něj prát, ale pak se ty dvě zeptaly prodavače: ,,A máte ňáký s Tokio Hotel?",:-X takže jsem si pro něj mohla vklidu dojít.
Štípněte mě.*IN LOVE*

Bzzzzzzzzzzzzz

23. října 2008 v 18:28 | Marrky |  Markétka fotí
(Právě jsem se vzbudila. Čtvrteční rozvrh je fakt něco. Těším se, až budu mít za sebou i ten zítřejší. Troufám si říct, že podzimní prázdniny a vlastně celý příští týden budou hodně, hodně, hodně bezva. Pak o tom ještě pár řádek napíšu.)


Dnešní ráno ˇˇ

19. října 2008 v 9:56 | Marrky |  Markétka fotí
(Pro větší velikost klikněte na fotku)
Ehm Ehm.

16. října 2008 v 17:17 | Marrky |  Denní záznamy

Tak, už i to babí léto skončilo, na procházky s foťákem nebo se ségrou už nebudu chodit tak často, protože pořád prší.:-P
Takže mám konečně čas na:

  • Čtení.:-T O víkenu jsem oprášila Staré řecké báje a pověsti. Nejen, že antickou řeckou literaturu zrovna probíráme ve škole, ale navíc je to jedna z mých nejoblíbenějších knížek.[:-}
  • Vylepšování svého pokojíku. Plánuju obří ironický nápis "Miluju barbie styl" na svou růžovou zeď.]:-> Také nutně potřebuju sehnat plakáty: Queen, Led Zeppelin, Kiss, Beatles, Iron Maiden, AC/DC, W.A.S.P., Harley, Motor Head, Twisted Sister, Scorpions, Stounů, a pár dalších skupin. Kabáti mi nestačí.:-\
  • Ježdění do aquaparku.
  • Pečení! Vyzkouším hódně nových receptů.:-] S tím souvisí jedna z mých rubrik, a vlastně i na tento blog budu mít víc času, čehož už jste si asi všimli.X-)
  • Stahování písniček a vypalování CDček. Že bych si vyrobila pokračování CD "To nejlepší od Beatles"?*IN LOVE*

Páni, přestalo pršet! Zapomeňte na to, jdu ven. Kde mám foťák?

Nedělní Tůra s velkým T

15. října 2008 v 22:05 | Marrky |  Markétka fotí
Pro větší velikost klikni na fotku. ;-)

Brambory neumí lítat.

15. října 2008 v 19:31 | Marrky |  Denní záznamy

Až budu mít čas, přidám na rajčátko pár nových fotoalb s fotkami z poslední doby.:-) O víkendu to ale asi nebude, protože budu makat na zahradě. Začala jsem už dneska.[:-} Je to součást mého plánu: "Přemluv rodiče, aby tě pustili na koncert Queenů".:-T

Naučila jsem se nenervovat ze školy a současně mít celkem slušný známky (což pro mě znamená dvojky nebo trojky). Když už jsme u té školy, řeknu vám, že je tam nuda jako v prasečinci.=-O Všichni učitelé si někde trajdají a my se ulejváme.8-) Třeba dneska - při tělocviku jsme běžely 1 kilometr.DRINK* A abychom neměly onen špatný pocit, že jsme shodily pár kilo, a že z nás budou vychrtle vypadající trosky, běžely jsme hned po škole do cukrárny, kde jsem si koupila medovník a čokoládový rohlíček.:-] A pozor, dostala jsem jedničku ze Zsv.X-)

Beruška

14. října 2008 v 18:25 | Marrky |  Markétka fotí
Letos se nějak přemnožily. Nikdy jsme jich doma tolik neměli. :-) A těch druhů...Jedna mě dokonce kousla! :D Nojo, svět se pořád vyvíjí...
(Pro větší velikost klikněte na fotku.)

Müüüünchen

10. října 2008 v 17:56 | Marrky |  Denní záznamy
m009.jpg picture by marrkyperla
(,,Nějaký větvičky, co nám rostou před barákem")

Tak jo. Za říjen tu mám zatím jenom dva články. V listopadu už by to taky nemusel být žádný, takže se to tu ruší.
Né, dělám si srandu. Jenom mám moc učení, ale myslím na vás. Tento článek se týká školního výletu do Mnichova, tak jestli chcete, počtěte si.

V úterý se konala akce München. Pár fotek mám na profilu. Bylo to príma, vzala jsem si kynedril, takže jsem si užila i čtyřhodinovou cestu autobusem. Vyjeli jsme hodně brzy ráno, a pár minut po tom, to to řidič otočil, (protože usnul za volantem a zapoměl zabočit) jsme mohli vidět nádherný východ slunce. Btw.: Cestou zpátky byl k vidění i západ, ale to už není ono, na ten koukám každou chvíli.
Přijeli jsme do centra Mnichova a hned jsme zamířili k muzeu, ve kterém jsme strávili asi tři hodiny. Neříkám, že to byla nejlepší podívaná v mém životě, ale líbilo se mi tam. Terka pořád otravovala jednoho asi 13tiletýho Němce, co měl na zádech nápis "Iron Maiden". Když jsme si pak druhý den při němčině říkaly, co se nám nejvíc líbilo, řekla jsem, že "Fotografický sál", nebo tak nějak. A pak ještě ten s hudebními nástroji. ten se líbil každýmu.
Stejně byl nejlepší rozchod. I když jsme měli jenom hodinu a půl, stačila jsem si koupit bezva tílko za euro, korálkový všebarevný náramek a dřevěné barevné korálky na krk.
+ Konečně jsem zjistila, kdo s kým chodí. Protože mně se samozřejmě nic neříká.
+ Něměcký Big Mac chutná úplně stejně jako "ten náš".
+ Taky jsem si konečně jednou užila cestu zpátky. S Lindou jsme provokovali řidiče, co jeli za naším autobusem. Sice jsme je neviděly, ale oni nás určitě jo. (Tímto se omlouvám řidiči, na kterého jsem vyplazovala jazyk. Jsem v pubertě, a tudíž se ještě nedokážu ovládat.)

Naše vaše
Televize Marrky

xxxx

5. října 2008 v 11:06 | Marrky |  Denní záznamy
Ááááááááááááááá áá áááá áááááááááá áááááááááááááááá ááá áááááááááááááááááá ááááá ááááááááááááááááááá ááááááááá áááááááááááá áá áá áááááááááá ááááááááááááá ááááá ááááááá ááá áááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááá ááááááááááááááááááá ááááááááááá á áááááááááááááááááá ááááááááá ááááááá áááááááááááááááááááááá áááááááááá ááááááááááááááááááá áááááááááá áááááá áááá áááááááááááááááááááá áááááááá áááááááááá á áááááááááááá áááááááááááááááá áááááááááááá áááááááá áá áááááááá ááááááá áááááááá áááááááááá áá áááááááááááááá áááááááááááááááááá ááááá ááááááááá áááááá ááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááá áááááááááááááá áááááááááááááááááááááá.
Pardon, ale dostala jsem strašnou chuť si zařvat, a jelikož je náš barák plný pubertálních otců, naštvaných matek a rozdováděných sester, je jedniné vhodné místo na vybití energie zrovna můj blog.
Včera jsme měli pstruha na másle a hranolkama. Bašta největší.

Ozzák v srdci

3. října 2008 v 15:43 | Marrky |  Denní záznamy
(Jedna z výletu. (c) )
Německo - Mnichov, 7. 10. , úterý: 21 stupňů, polojasno.*THUMBS UP* No, to jsem zvědavá. Každopádně bych se tam těšila, i kdyby mělo mrznout. Od paní němčinářky jsme dostaly mapku centra, uvidíme například poklady v Deutsch muzeu nebo se projdeme po Maxmilianstrasse, což je jedna velmi luxusní ulice v Michově...8-)Doufám, že nám dají rozchod někde, kde stojí tričko do 10ti euro a kde je Mc´Donald, protože na oběd v Maxmiliánově ulici fakt mít nebudem. I když by to byla paráda, dát si luxusní oběd v luxusní restauraci v luxusní ulici a pak luxusně zdrhnout bez placení.:-]
Co se školy týče, ujde to. Sice nejspíš propadnu z matematiky, ale radost z jedničky z němčiny nebo třeba z dvojky z češtiny (literka- zkoušení...ouuu) mít nepřestanu. Navíc to vypadá, že naše škola konečně založila školní noviny/časopis.
+ Sháním nějaký svetr, bez zipu, knoflíků, roláku, barevný. Jenže takový už prodávají málokde. U nás určitě ne. Že bych se naučila plést?:beaver:
+ Peču pořád, ale poslední dobou si, když mám na něco chuť, narychlo udělám pudink nebo krupicovou kaši.
+ Asi napíšu dopis panu prezidentovi - Požaduji méně deště a více barevného listí. To abych mohla fotit. ]:->
+ Chtěla bych být pohádkovou čarodějnicí.
Ozzák v srdci.
Konec.
Marrky