Prosinec 2008

24. prosince

24. prosince 2008 v 11:32 | Marrky |  Denní záznamy
Za hodinu si dám brokolici s bramborem.
Za dvě hodiny se vrhnu na přípravu bramborovýho salátu. Krájet, míchat, krájet, míchat...Líbí se mi, jak je výsledek barevný - než se tam přidá ta "ehm ehm" majonéza.
Za čtyři hodiny přijdou na řadu chlebíčky.
Za pět hodin ukuchtím horu všemožných jednohubek, což je jedna z mých nejoblíbenějších činností. :-) Můžu na ta kolečka rohlíku dávat, co chci, můžu míchat nejrůznější sýry, salámy, šunky a zeleninu...Vhááá! (Ano, jsem normální - Cryshpe ráda uklízí!)
Za sedm hodin si dám pořádnou koupel.
Za sedm a půl hodiny si vychutnám svou 3. nejoblíbenější rybu (1. - losos, 2. - pstruh, 3. - kapr) a vlastnoručně ukuchtěný bramborový salát.
Za osm hodin si rozbalím první dárek, pak druhý, třetí...
Za jedenáct hodin si budu stahovat písničky do mobilu - pomocí usb kabelu k mobilu, který dostanu, budu prolistovávat knížky, možná že už navléknu první náramek z dřevených barevných korálků, co jsem si k Vánocům koupila (je jich alespoň 1 000. ˇˇ), vyzkouším si tričko s Kissákama a k tomu se budu cpát jednohubkami a cukrovím.

Přeju všem veselé Vánoce!

,,A jsi vůbec člověk?"

14. prosince 2008 v 0:09 | Marrky |  Mé Já ;-)

8-)Zbožňuju bouřku.
[:-}Když se večer vypne proud, jsem v sedmém nebi.
]:->Poslední rok a půl nikdo (kromě mě) neviděl moje nehty bez nějaké barevné pokrývky.
:-]Můj hlavní dárek k Vánocům se skládá ze samých blbostí. Konkrétně plakáty, nášivky, pohledy a samolepky mých oblíbených skupin. Jo a taky koženkový náramek s ostny.
:-TV patnácti letech je jedním z mých největších koníčků pečení.
=-OKdyž vidím sebemenšího pavouka, řvu jako pavián, ale ostatní hmyz (kromě toho, o kterém vím, že kouše) si klidně nechám lézt po ruce.
:-PLidem, které bych měla teoreticky nenávidět, se směju. Nebudu si přece těma kreténama (jo, kreténama = duševní zaostalci, lidé trpící kretenizmem ) ničit náladu, že? :-)
:-)Když vidím slepýše, neodolám a nachvíli si ho "pochovám". Je strašně hlaďoučkej.
DRINK*Mám ráda situace, kdy jsou všichni kolem mě zlitý a já v sobě nemám ani ždibec alkoholu. Připadám si pak taková na úrovni, lepší a chytřejší, než jsou oni (logicky :D).
:beaver:Jsem "křehká slušně mluvící blondýnka", které nevadí růžová* A poslouchá metal.
:-)Poslední dobou si vždycky, když někde jsem a na něco se zaměřím (ať už je to nějaká situace, věc nebo část přírody), řeknu, jak by to asi vypadalo, kdybych to vyfotila.

_______________________________________________
* Když se řekne růžová, nevybaví se mi hned takový ty barbie holky, co jsou strašně muck a zajímaj je jenom kluci m-a-k-e-u-p. Růžovou beru jako cvoklou, veselou barvu, stejně jako třeba oranžovou.


"nějaký citoslovce"

12. prosince 2008 v 21:41 | Marrky |  Denní záznamy

Od včerejška opět sněží a já mám hroznou radost.:-P Pokud to do zítřka neroztaje, půjdu fotit (muhaháá). Ségra si dopoledne postavila sněhuláka, taky už jsem chytla první pořádnou sněhovou kouli. S Aďou (to je taková ta jedna, co má barevnou šálu a poslouchá Queeny) jsme dneska natočily "večerní vánoční naše žblepty a osvícené město včetně stromečku obsahující minivideo na mobil".:-] Na náměstí stojí obří svítící andělíček s trumpetou. Je to kýč, ale lidi se u toho fotí víc než dost. Ve dne to vypadá jako hromada ostnatýho drátu.*KISSED*

Dneska se asi trhnul rekord v počtu známek za jeden den vysloužených. Svými známkami se tady moc nechlubím, je to děs, ale tohle je dobrý - 1, 1, 2, 3, 4. V jednom dni. I když, takhle to moc kuriózně nevypadá. No nic. Taky mám prý být školní fotografka.8-) Učitelka viděla můj web (úkol na inf), kde jsem sebejistě vystavila své fotky. Asi se jí líbily, protože začala povídat něco o školním fotografovi a o nějakých výstavách. Až zjistím, co tím vlastně myslela, dám vědět. :-)

Chybí mi dva dárky. Jsem spokojená s tím, co jsem koupila, jsem spokojená s tím, kolik jsem utratila.*THUMBS UP* Ještě aby byli spokojeni ti, komu ony dárky patří, že jo. ;-) Jako bonus jsem si pořídila taky něco pro sebe - obyčejný černý tričko, na který přijde nášivka Rolling Stones.DRINK*DRINK* Tričko - 70 kč, nášivka - 45 kč. Na metalshopu bych za takový triko s takovým potiskem dala 350 kč + poštovný. Bude ze mě obchodnice. :-)


Habaďaba

7. prosince 2008 v 11:33 | Marrky |  Denní záznamy

Je mi nějak divně...asi na mě něco leze...
Aha, to je moucha.

(Plánovala jsem, jak odpoledne vezmu foťák a půjdu fotit do města, ale zrovna dneska musí pršet.)

Chtěla bych, aby ti, kterým letos koupím něco pod stromeček, měli z mých dárků fakt radost. Nehodlám jít do obchodu s tím, že prostě něco koupím, je jedno co. Už od babího léta jsem si promýšlela, čím koho obdaruji, a myslím, že se můj líný mozek konečně pořádně předvedl. Akorát s jedním dárkem si nevím rady a ptám se tedy - Co koupíte vašemu taťkovi?

Prosinec (Jo, jo, jo!)

2. prosince 2008 v 16:32 | Marrky |  Denní záznamy
Už je 2. prosince, zítra bude 3. prosince, pozítří 4. prosince a popozítří 5. prosince - Po škole poběžím domů, pak hned do města, mrknu se do našeho gymplu (den otevřených dvěří), nakoupím pár dárků a než se ve městě začnou objevovat čerti, budu už dávno doma, výprask tudíž nehrozí. Včera jsme s mamčou a ségrou vyzdobily barák, dneska jsme dodaly světýlka, takže to tu teď krásně svítí. V sobotu pečeme linecký.
To, že už brzy budou Vánoce, je vlastně jediné, co mi udržuje dobrou náladu. Stačí si v pokojíčku rozsvítit vánoční ministromek a hned je líp.

Za 17 dní jsou vánoční prázdniny.